Logo e personalizuar me shumicë me shumicë e tullumbace për shtypje me tullumbace me porosi

Përshkrim i shkurtër:

· 100% latex natyral

· Zakonisht përdoret nëdekorim feste, si p.shditëlindjen, baby shower, festivale, ceremoni, dasma dhe hapje dyqanesh

· Forma dhe ngjyra të ndryshme mund të personalizohen sipas kërkesave të klientit

· moq: 200çanta

 

detajet e produktit

Vendi i origjinës Kina
Emri i markës UN.UW

Certifikimi SGS en71, ASTM

 


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Emri i produktit: Balona metalike Kapaciteti: 8 ton/ditë
Ngjyrë: Të personalizuara Logoja: Si dizajni juaj
Përdorimi: dekorim Origjina: Provinca Jiangsu
Përdorimi industrial:      

Pagesa dhe transporti:

Sasia minimale e porosisë: 200 ÇANTA
Çmimi (USD): 1$
Detajet e paketimit: Paketim normal i eksportit
Aftësia e furnizimit: 8 TON/DITË
Porti i dorëzimit: Qingdao/shanghai/Ningbo

 

Detaje të shpejta:

Madhësia e produktit: 5 inç / 10 inç / 12 inç / 18 inç / 36 inç

Lloji: balona të rrumbullakëta

Pesha: 1g/1,5g/2,2g/2,8g/3,2g/9,5g/35g

Shkalla e shkarkimit:±0.1g

Karakteristika: 100% latex natyral

Ngjyra: 16 ngjyra janë në dispozicion

Materiali: 100% latex natyral

Shënim i veçantë:
Balonat e lateksit duhet të përpiqen të shmangin objektet e mprehta, tokën e papastër, rrezet e diellit direkte dhe nxjerrjen e tepërt, të cilat lehtë do ta dëmtojnë dhe shpërthejnë sferën. Për shkak të zgjerimit termik dhe tkurrjes së gazit, balonat e lateksit nuk duhet të fryhen në verë ose kur temperatura rritet. Shumë e mbushur, që të mos shpërthejë.

 

 


balona me helium tullumbace partie balona me porosi balona latex balona kromi balona metalike latex tullumbace të printuara latex balona latex perla tullumbace helium xpress me shumic balona me shumicë me porosi