• banner1
 • banner1
 • banner1
 • Ngjyra të pasura

  Ngjyra dhe modele të ndryshme, shtojnë ngjyra dhe atmosferë në skenë.
  Lexo më shumë
 • Tërheqës vëmendjen

  Shumë efektive për publicitet, reklamë ose tërheqje klientësh.
  Lexo më shumë
 • Sillni gëzim

  Balonat janë shumë të njohura në lojërat, festat apo festat e fëmijëve
  Lexo më shumë
 • Krijoni një atmosferë romantike

  Balonat mund të përdoren për të dekoruar raste romantike, si propozime për martesë, festime përvjetoresh, dasma etj.
  Lexo më shumë
 • Dërgoni mesazh

  Teksti ose fotografitë mund të printohen dhe mund të përdoren për të përcjellë informacion.
  Lexo më shumë

E vendosur në Zonën e Zhvillimit Ekonomik Kombëtar Shuyang, Qyteti Suqian, Provinca Jiangsu, Kinë, me një sipërfaqe prej 12,513 metrash katrorë, Haorun (Jiangsu) Toys and Gifts Co., Ltd. është një prodhues vendas i balonave latex, duke u fokusuar në R&D, prodhimin dhe shitje te te gjitha llojeve te balonave latex.

 • #
 • #
 • #
 • #
 • #